به موسسه خیریه نسیم مهربانی گیلان خوش امدید
دوست گرامی انسان تنها پای به دنیای ناشناخته گذاشت ، هر کدام از سویی رنج که امد ، انسان ها به هم نزدیک شدند. با هم خندیدن و با هم گریستن را در غارهای تاریک تجربه نمودند و دست در دست هم ، خانه های چوبی بر فراز درختان تنومند بنا نهادند. دلی که می شکست ، انسان نخستین ، بی وازه ای کلام ، می کوشید آلام هم نوع را درچاهدان نگاهش فروکشد. اما امروز من و تو ، می توانیم دردها را با هزاران رنگ به اشتراک گذاریم . انبوه غم که امروز بر چهره هم نوعانمان غبار تنهایی کشیده است، ما را برآن داشت تا بر آن شویم ، چنان نسیمی بوزد که از روزنه نگاه غبارآلود کودکان و مادران سرزمین مان وارد شویم و لبخند را بر بال قاصدک ها بنشانیم و به کلبه های متروکشان هدیه دهیم . بر این باوریم که این درد مشترک هرگز جدا جدا درمان نمی شود پس همراه شو عزیز  

حوزه فعالیت موسسه

موسسه خیریه نسیم مهربانی گیلان در راستای خدمات رسانی به جامعه هدف سازمان بهزیستی فعالیت می کند که بخشی از فعالیت های حوزه های زنان و کودکان بی سرپرست و کودکان کار و شناسایی و پشتیبانی از دانش آموزان و دانشجویان نیازمند را شامل می شود.

اطلاع رسانی فعالیت ها

همراهان موسسه می توانند همه اطلاعات و امور جاری را از همین سایت پی گیری نمایند ، این سایت به صورت روزانه آپدیت شده و گزارش ها و اخبار موسسه بارگزاری خواهد شد. در دوره های سه ماهه فصل نامه ای داخلی منتشر خواهد شد که فعالیت های موسسه و برنامه های پیش رو معرفی شده و گزارش می شود. این فصل نامه به صورت الکترونیکی منتشر خواهد شد. در پایان هر سال خلاصه فعالیت ها و بیلان مالی موسسه از طریقه همین سایت و همچنین سالنامه موسسه منتشر خواهد شد. امیدواریم به پشتوانه خیرین مهربان موسسه کارهای بزرگی به سرانجام برسد.

حمایت خیرین در بخش های خاص

به زودی با شناسه دار شدن حساب موسسه، خیرین میتوانند کمک های خود را مختص هزینه در حوزه مد نطر خود نمایند
به عنوان مثال : خیری می خواهد فقط هزینه های آموزشی را متقبل شود و یا هزینه های درمانی پرداخت کند و...
این امکان به زودی در حساب موسسه فعال شده و اطلاع رسانی خواهد شد.
.

ارائه پیشنهاد یا شکایت از طرف خیرین و مددجویان

با استفاده از لینک " نماس با ما " یا " ثبت شکایت " می توانید نظرات یا شکایات خود را مطرح نمایید
خیرین و مددجویان در همه امور مربوط به موسسه حق اظهار نظر داشته و یا برای بهبود فرآیند اجرایی امور ، می تواند اظهار نظر نمایند. مدیران موسسه به همه پیامها پاسخ خواهد داد.