ما یک موسسه خصوصی مردم نهاد هستیم که در شهرستان رشت تلاش میکنیم تا حامی و پشتیبان دانش آموزان و زنان بی سرپرست باشیم.

داستان ما

شروع فعالیت:

زمستان 1396 بعد زلزله سخت کرمانشاه گروهی کوچک کنار هم جمع شدیم، تاثر حاصل از زلزله سهمگین سرپل ذهاب و واسطه ای که ما را به آن منطقه وصل می کرد باعث شد در بین اطافیان کمک هایی کوچک جمع کنیم و به ان سامان بفرستیم. چند هفته ی بعد همان گروه دوستانه پس اس فروکش نمودن تب و تاب زلزله با انواده ای از روستاهای اطراف سنگر آشنا شد که در خانه ی گلی که هر لحظه احتمال سقوطش بود ، آشنا شد. کلا ده نفر بودیم.

یکی از اعضا قبلا برای این خانواده تلاش های خوبی کرده بود. دختر خانئاده تا 9 سالگی امکان تحصیل نداشت و با لاش یکی از اعضای گروهمان شرایط تحصیل براش فراهم شده بود . سال 96 در سن 11 سالگی کلاس دوم را می خواند. مقدمات ساخت خانه هم فراهم بود اما منابع مالی نه ف برآن شدیم تا انجمن خیریه اس تاسیس کنیم 

در تاریخ اول بهمن سال 96 انجمن خیریه من ، تو ، خدا تاسیس شد. و اعضای ما به 30 نفر افزایش یافت 

ف شروع به ساخت خانه کردیم و با پیمانکار قرارداد بسته شد. مقرر شد سفت کاری با انجمن ما باشد و نازک کاری با کمیته امداد شهرستان سنگر. به لطف خدا گروه ما به تعهدات خود عمل کرد و تا خرداد 97 خانه اماده سکونت شد

 

ثبت موسسه:

پس از اتمام پروژه اول،  برآنشدیم تا موسسه را ثبت کنیم ، پس طی اقدامت اولیه و جمع شدن هیات امنا و انتصاب هیات مدیره و مدیر عامل ، موسسه خیریه نسیم مهربانی گیلان در تاریخ 27/10/1397 تحت نظارت سازمان بهزیستی به شناسه 100569167 به ثبت رسیده  و از آن تاریخ تا کنون  به مدت بیش از سه  سال ، در جامعه هدف « دانش آموزان و زنان بی سرپرست و بد سرپرست » مشغول فعالیت بوده و در حد توان و به پشتوانه خیرین ، اقداماتی را انجام داده است.

موسسه ما بیش از 3 سال است که حضوری فعال دارد. ما بهترین را برای همه جامعه تحت پوشش خود رقم خواهیم زد.

0 جامعه هدف
0نفر همراه

نمونه ای از کارهایی که ما تاکنون انجام دادیم

این خیریه طی دو سال فعالیت رسمی و مدتی قبل از ثبت موسسه به صورت غیر رسمی اقداماتی به شرح زیر را در راستای اهداف خود انجام داده و از هیچ تلاشی دریغ نداشته است.

همین حالا می توانید به موسسه ما کمک مالی کنید.

دوست عزیز در صورت تمایل فرم مقابل را تکمیل کنید و به صفحه پرداخت امن شرکت سامان کیش به آدرس (https://sep.shaparak.ir) منتقل شوید.

توجه داشته باشید که هیچ صفحه ای از وبسایت موسسه (www.nasimngo.com) اطلاعات کارت بانکی خود را وارد تخواهید کرد.  

نام یا نام خانوادگی *
ادرس پست الکترونیک *
شماره تماس *
مبلغ پرداختی *
به تومان
توضیحات